O nas

Revolution Slider Error: Slider with alias strona-glowna not found.

Nasza misja

Proponujemy Wam szkolenia komputerowe, językowe i zawodowe, gry terenowe, coaching, poradnictwo zawodowe, psychologiczne i prawne oraz pośrednictwo pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Tworzymy również usługi rozwojowe przygotowywane w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie firm i instytucji.

Dysponujemy salami szkoleniowymi w centrum Łodzi (ul. Gdańska i Mickiewicza), mamy także możliwość korzystania z lokali w innych miejscowościach. Realizujemy działania na terenie czterech województw: łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego, ale planujemy rozszerzyć je na całą Polskę.

Jesteśmy po to, by dostrzec Twój potencjał i pokazać Ci jak go rozwijać.

O nas

FR-AKCJA Fabryka Rozwoju powstała z chęci wspierania rozwoju osób dorosłych i stworzenia miejsca bliskiego naszym ideałom i wartościom. Kadra składa się z ludzi uważnych na potrzeby klientów, nastawionych na rezultaty, przygotowanych merytorycznie, ale też umiejących przekazać swoją wiedzę.

Są to trenerzy/trenerki, doradcy/doradczynie, coachowie, pośrednicy/pośredniczki pracy, których sukcesywnie będziemy przedstawiać na naszej stronie. Nasza oferta skierowana jest do:

uczestników indywidualnych – dorosłych osób zainteresowanych zdobyciem nowych kwalifikacji zawodowych, rozwojem umiejętności „miękkich” oraz pomocą w osiąganiu celów prywatnych i zawodowych

firm i instytucji dbających o rozwój swoich pracowników oraz do firm zainteresowanych zlecaniem podwykonawstwa w ramach projektów unijnych

Kadra

Kadra FR-AKCJI składa się z ludzi uważnych na potrzeby klientów, nastawionych na rezultaty, przygotowanych merytorycznie, ale też umiejących przekazać swoją wiedzę.

Referencje